Strategia Platynowego Produktu (Kurs Video Online)

Jak zatrzymać kurczenie się Twojego biznesu, przełamać stagnację albo ruszyć z nowym biznesem, który ma duże szanse na sukces?

Oto prawdziwa historia, która wskaże Ci, co w e-biznesie jest najważniejsze:

Pewnego dnia, po 2 latach czytania wszystkiego, co znalazłem w sieci nt. e-biznesu, postanowiłem: "Zakładam swoją stronę WWW!"

Niestety szybko przyszły obawy... 

 1. Przecież to wcale nie jest takie łatwe. 
 2. Jestem sam. 
 3. Nikt z moich znajomych nie zna się na e-biznesie, wykorzystują internet do rozrywki. 
 4. A co jeśli zmarnuję czas i pieniądze i nic z tego nie wyjdzie? 

I zawsze miałem to dziwne wrażenie, że ludzie zarabiający w internecie wiedzą "coś" czego ja nie wiem. Jak oni to robią?

Zacząłem studiować newslettery, strony WWW i książki jedna po drugiej, wszystko co wpadło mi w ręce. W końcu ruszyłem z moim pierwszym własnym serwisem BestMTnT. 2 lata później przekształciłem go w prawdziwy dochodowy e-biznes - cneb.pl . 

Ten jeden serwis dał mi błyskawicznie (od 1 miesiąca sprzedaży) niezależność finansową. Mój biznes rósł w tempie 100% rocznie...

... aż pewnego roku (z powodów osobistych) zmieniłem sposób działania - porzuciłem moją strategię. 

Tego roku dynamiczny wzrost się skończył - mimo iż sprzedażowo był to najlepszy rok w historii. 

Znam wiele biznesów, które po takim ruchu po prostu upadło. Mnie na szczęcie chroniło to, co robiłem w latach wcześniejszych.

Dopiero w grudniu tego "felarnego" roku zrozumiałem swój błąd. Naprawiłem go już w styczniu i znowu ruszyłem z kopyta bijąc wszystkie dotychczasowe rekody moich zarobków. 

Przez te 12 lat nauczyłem się (a kosztowało mnie to setki tysięcy złotych), że najważniejsze w biznesie są:

 • właściwa grupa docelowa
 • precyzyjnie wybrana nisza
 • i strategia... Strategia Platynowego Produktu

Te 3 elementy to FUNDAMENT e-biznesu. Jeśli będzie on słaby, Twój biznes runie. Widziałem to wiele razy... zresztą masz ponad 90% szans na to, że Twój biznes upadnie w ciągu 5 lat właśnie z powodu słabych FUNDAMENTÓW!

Odpowiedzi na pytania i problemy,
które pozwolą Ci zbudować
zyskowny biznes i żyć z niego
przez długie lata.

Rozmowa na moim blogu i podczas szkoleń z moimi Klientami upewniła mnie w przekonaniu, że powinienem jak najszybciej ruszyć z projektem, który pomoże wielu (a nie tylko garstce) właścicielom e-biznesów stworzyć bardziej stabilne, bardziej dochodowe i przyjemniejsze w prowadzeniu biznesy. Prawdopodobnie Ty też zadajesz sobie takie pytania:

"Jak przewidzieć co stanie mi na przeszkodzie we wdrażaniu danego produktu/usługi?"

"Jak odróżnić rzeczy pilne od ważnych. W pewnych momentach pracy ważne robią się wszystkie sprawy..."

"Jak ustalić co tak naprawdę przyniesie mi zysk? Jak poukładać pomysły w całość - ostatecznie wychodzi zawsze wielki chaos i tak zwane gaszenie pożarów..."

"To, żeby robić badania to wiem. To że mam się pytać klientów, też wiem z jednego z Twoich szkoleń. Tylko jak wykonać takie badanie poprawnie?"

Pewnie Ty też myślisz sobie:

"... nie lubię pisać rzeczy (tu mam na myśli biznes plan), które nie prowadzą mnie BEZPOŚREDNIO do celu...."

"Mam problem z tym, że chcę łapać każde zlecenie, aby zarobić zamiast wyspecjalizować się w jednej konkretnej rzeczy...."

Odpowiedzi na te i inne pytania i oraz rozwiązanie Twoich problemów znajdziesz w kursie "Strategia Platynowego ProduktuTM". "Strategia Platynowego ProduktuTM" bardzo konkretnie pomoże Ci stworzyć bardziej stabilny, bardziej dochodowy i przyjemniejszy w prowadzeniu e-biznes.

Podczas kursu usłyszysz bardzo praktyczne wykłady nt. projektowania fundamentów biznesu, wybierania platynowego produkt, który zapewni start i rozwój Twojego biznesu, wybierania strategii biznesowej na najbliższe lata.

Dla kogo jest "Strategia Platynowego ProduktuTM"?

Ten kurs jest skierowany do:

 1. właścicieli mikro (1-10) i małych (10-50) e-biznesów,
 2. firm wykorzystujących Internet do zdobywania klientów
 3. i właścicieli serwisów www, którzy chcą czerpać dochody z obecności w Internecie.

Zadaj sobie te pytania:

 1. Czy masz problem z komercjalizacją swojej strony www albo listy adresowej?
 2. Czy chcesz zarabiać sprzedając cudze produkty i usługi ale nie tak, jak każdy inny właściciel sklepu czy sprzedawca na Allegro?
 3. Czy wiesz, jak wykorzystać Internet by zwiększyć sprzedaż Twoich własnych produktów lub usług?
 4. Czy chcesz wykorzystać Internet do zdobywania nowych potencjalnych klientów?

Jeśli na którekolwiek z powyższych odpowiedziałeś "TAK", to jest szkolenie dla Ciebie.

Jakie tematy będą poruszane na tym kursie?

Zajmiemy się bardzo dokładnie krytycznym, najtrudniejszym dla wielu zagadnieniem - STRATEGIĄ. Pokażę CI ćwiczenia, które większości właścicieli e-biznesów otwierają bardzo szeroko oczy i uświadamiają często kosztowne błędy, jakie popełniają.

 1. Na początek opowiem o Złotych Regułach tworzenia i rozwijania e-biznesu. Są to reguły wypracowane przez najlepszych guru zarządzania biznesem wsparte moimi własnymi, polskimi doświadczeniami. Dowiesz się na przykład, jak skutecznie i bezpiecznie delegować obowiązki.
     
 2. Potem poznasz najbardziej zaawansowane dzisiaj metody ustalania Idealnych Dochodowych Grup Docelowych. Pokażę Ci, jak z Twojej faktycznej/ zakładanej grupy docelowej wybrać segmenty najbardziej dochodowe i przyszłościowe. Dowiesz się jak odróżnić grupy dochodowe od niedochodowych.
    
 3. W kolejnym kroku dowiesz się, jak przeprowadzić proste, ale bardzo ważne Badania Oczekiwań na swojej grupie docelowej. Bez tych badań Twój marketing będzie albo nieskuteczny, albo bardzo mocno upośledzony.
   
 4. Znając grupę i jej oczekiwania, wybierzemy najbardziej dochodową Niszę Marketingową i Twój Platynowy Produkt. Dowiesz jak wyróżnić się wśród konkurencji stosując często proste i niedrogie zabiegi marketingowe.
   
 5. Sprawdzimy i przeanalizujemy Wskaźnik Przyswojenia Innowacji, który od razu powie nam, czy Twój Platynowy Produkt jest beznadziejny, dobry czy genialny - czy będzie wartościowy z punktu widzenia Klientów?
     
 6. I powiem Ci, jak stworzyć i utrzymać Niewidzialną (dla konkurencji) Strategię Biznesową dla Twojego e-biznesu, która poprowadzi Cię prostą drogą do finansowego sukcesu i przewagę nad działającą standardowo konkurencją.

Po wysłuchaniu nagrań z 2 dni szkolenia i rzetelnym wypełnieniu 6 otwierających oczy kwestionariuszy, będziesz znał odpowiedzi na najważniejsze pytania , decydujące o sukcesie każdego biznesu:

 1. Kto jest moim Klientem generującym najwięcej pieniędzy?
 2. Czego chce?
 3. Jak do niego dotrzeć i jak go przekonać?
 4. Jaki produkt promować i sprzedawać przede wszystkim, aby zdobyć Klientów wydających najwięcej pieniedzy przez długi czas?
 5. Jaki jest najlepszy model zarabiania w moim biznesie?
 6. Jak mam rozwijać mój biznes, aby znowu nie wpaść w kłopoty?
 7. Jak działać w sposób NIEWIDOCZNY dla konkurencji, aby nie mogła mnie skopiować?
 8. I wiele, wiele innych...

Podsumowując:

 1. Na kurs składają się nagrania w jakości HD z 2dniowego szkolenia, które odbyło się w lutym 2013.
   
  Nagrania będziesz mógł słuchać tyle razy ile potrzebujesz, przez cały czas dostępu do kursu.
    
 2. Otrzymasz też kwestionariusze, których wypełnienie pozwoli Ci wdrożyć omawiane zasady w Twoim biznesie.
    
  Pliki w formacie .DOC z ćwiczeniami będziesz mógł pobrać na dysk w celu ich wykonania.

A więc...

Jeśli nie wiesz, jak wykorzystać Internet by zwiększyć sprzedaż Twoich produktów lub usług...

Jeśli chcesz wykorzystać Internet do zdobywania nowych potencjalnych Klientów...

Jeśli chcesz zbudować bardziej stabilny, bardziej dochodowy i przyjemniejszy w prowadzeniu biznes:

Jeśli masz problem z komercjalizacją swojej strony www lub bloga...

Piotr Majewski
redaktor CzasNaE-Biznes,
właściciel Ekademia.pl
więcej o moim doświadczeniu.

 P.S. Masz jeszcze jakieś wątpliwości? OK. Zróbmy zakład:

Zakładam się z Tobą o cenę tego kursu, że albo nie słyszałeś wcześniej o rzeczach, których Cię nauczę, albo coś słyszałeś, ale nigdy tak konkretnie. 

Masz 30 dni od momentu, w którym opłacisz udział w tym kursie, aby mnie sprawdzić - jeśli jestem w błędzie, oddam Ci pieniądze. Jeśli nie, Ty nic nie tracisz.

Ale to nie wszystko. Jest też drugi zakład:


Jeśli w ciągu 30 dni od momentu, w którym opłacisz udział w tym kursie, udowodnisz mi, że nie tylko znasz to wszystko, ale również stosowałeś wcześniej Strategię Platynowego ProduktuTM w swoim biznesie, nie tylko zwrócę Ci pieniądze, ale też otrzymasz ode mnie godzinę darmowych konsultacji na dowolny temat dot. biznesu lub marketingu.

Jeśli nie, Ty nic nie tracisz.

Dlaczego się z Tobą zakładam? 

Uczyłem i doradzałem biznesom każdego rodzaju. Od początkujących, poprzez istniejące od 15 lat, mające milion złotych obrotu miesięcznie e-sklepy na portalach z pierwszej 20 najpopularniejszych w Polsce. Tylko w 1 (słownie: JEDNEJ) firmie, generującej 80 milionów rocznie obrotu, znalazłem człowieka, który znał się na rzeczach, o których mówię w tym kursie. Był to naturalnie lider swojej branży.

To Twój biznes, Twoje życie i przyszłość Twojej rodziny jest na szali. Zdecyduj teraz, czy nadal próbujesz walczyć w przegranej bitwie, czy wybierasz skrót, którego konkurenci nie znają: