Systemy Rekomendacji Klientów

Dramatycznie zwiększ sprzedaż i rozbuduj swoją listę adresową, stosując w Twojej firmie Systemy Rekomendacji Klientów

Dowiedz się w jaki sposób Twoja i 100 innych małych i średnich firm powiększy sprzedaż o 100%, 200%, 500% w ciągu tego roku! Wykorzystaj tę wiedzę, aby szybko i raz na zawsze pozbyć się problemów finansowych i pokonać nawet groźną i bogatą konkurencję!


Drogi Przyjacielu,

Jak można bez inwestycji i wielkich wysiłków powiększać w małych i średnich firmach sprzedaż (i co ważniejsze zyski) o 100%, 300%, 400% rok po roku?

Nazywam się Dariusz Świerk. Nie zajmuję się pisaniem reklam, ale to co chce powiedzieć, jest tak niezwykłe i potężne, że zdecydowałem się sam napisać do Ciebie. Poniżej opiszę między innymi jeden z najpotężniejszych sekretów sukcesu, który doprowadził do powstania wielkich fortun u ludzi, którzy często startowali od zera.

Wiem, że mnie nie znasz… ale chcę, abyś przeczytał do końca ten list – zanim będzie za późno!

Zespół, z którym pracowałem zbadał, zgromadził i opisał ponad 100 technik powiększania sprzedaży, które przynosiły wzrosty od 50% do nawet ponad 950% rocznie w firmach od najmniejszych, jednoosobowych po duże przedsiębiorstwa. Interesowało nas co zrobili mali, aby stać się duzi? Co zrobili duzi, aby stać się wielcy?

Nadchodzą pozytywne zmiany w Twoim biznesie

Czytasz właśnie ofertę kursu, który pozwoli Tobie, niezależnie od branży, w której działasz:

 • znacząco poprawić wyniki sprzedaży (nawet o kilkaset procent) oraz patrząc perspektywicznie dać powód do tego, aby klienci wracali zadowoleni z zakupu i przyprowadzali nowych klientów,
 • zdobyć nowych klientów i stworzyć ich bazę adresową,
 • zwiększyć rozpoznawalność Twojej firmy i marki na rynku, wśród klientów, partnerów i potencjalnych pracowników,
 • zwiększyć zyski osiągane ze sprzedaży (ponieważ miarą osiągnięć firmy są właśnie zyski),
 • zwiększać obroty Twojej firmy przy zachowaniu marży o minimum kilkanaście procent rocznie, przy jednakowej ilości poświęconego na pracę czasu,
 • zwiększyć udział pasywnego dochodu w dochodzie generowanym przez Twoją firmę,

W jaki sposób osiągniesz tak wiele w Twojej firmie?

Dzięki temu kursowi dramatycznie zwiększysz sprzedaż w Twojej firmie i zbudujesz zaufanie klientów na lata.Dostęp do całego materiału nagrań audio otrzymasz w kilka minut po opłaceniu tego kursu.

Wiem, że naturalnie nasuwa Ci się pytanie:

„Czy dzięki jednemu szkoleniu on-line będę mógł tego dokonać bez długich lat specjalnych studiów?”

Odpowiem jednym słowem – tak. Z kilku powodów:
 1. Pokażemy Ci systemy, które pozwolą Ci osiągnąć te fenomenalne rezultaty najmniejszym możliwym kosztem, oraz możliwie proste - żebyś mógł to zrobić samemu lub oddelegować średnio obeznanej osobie - takie osoby łatwo znaleźć do pomocy i nie kosztują one dużo.
 2. Dodatkowo będziesz mógł przeszkolić na podstawie naszych materiałów Twoich pracowników, ponieważ dostaniesz dostęp do nagrania całego szkolenia i wszystkie materiały w formie elektronicznej! Gwarantuję Ci to, ponieważ wierzę Ci, że nasze materiały nie wydostaną się nigdy poza Twoją firmę.
 3. Zamiast zasypać Cię wieloma godzinami wiedzy podczas szkolenia stacjonarnego, z którego byś zapamiętał 5%, będziesz zdobywał wiedzę z zakresu sprzedaży tak szybko albo wolno, jak Ci to odpowiada i wtedy, kiedy będziesz miał na to czas i ochotę.
 4. Otrzymasz:
  1. dostęp do slajdów on-line,
  2. dźwięk w formie mp3 do słuchania on-line lub do pobrania na dysk
 5. Każdy z systemów jest starannie objaśniony – krok po kroku razem z przykładami i często znakomitymi efektami jakie przyniósł.

15 odpowiedzi na Twoje problemy

Oprócz wielu konkretnych, dostosowanych do realiów małych i średnich firm przykładów, podczas szkolenia odpowiemy między innymi na następujące pytania:

 1. Jak nowocześnie myśleć o rozszerzaniu grupy stałych klientów?
 2. Jak zbudować prawdziwą lojalność Twoich klientów?
 3. Jakie techniki zastosowali inni, aby nawet kilkukrotnie podnieść sprzedaż i zyski – każdego roku? Jak Ty możesz je wykorzystać?
 4. Jak błyskawicznie „oswajać” klienta, aby w końcu go „uwieść” i krok po kroku doprowadzić do stałych zakupów?
 5. Jak sprawić, aby nasze produkty i usługi sprawiały wysoką satysfakcję klientom?
 6. Jak tworzyć oferty Twojej Firmy, których nikt przy zdrowych zmysłach nie odrzuci? Jak potężnie wpływać na psychikę klienta nakłaniając go do zakupu?
 7. Jak usunąć podstawową barierę powstrzymującą Twoich klientów przed zakupem u Ciebie? Po jej usunięciu zdarza się, że sprzedaż rośnie kilkukrotnie nawet w ciągu miesiąca.
 8. Jak możesz sprowadzić nawet tysiące nowych klientów w ciągu kilku dni do Twojej Firmy – zupełnie za darmo? Przy stosowaniu tej techniki należy dobrze ocenić „moce przerobowe” firmy, aby nie mieć problemów z nadmiarem zleceń i pracy.
 9. Jak skutecznie zachęcić lub sprowokować klientów, aby polecali Cię swoim znajomym?
 10. Jak tanio i szybko dotrzeć do niedostępnych do tej pory nowych zasobów klientów, skłonnych do zakupu?
 11. Jak sprawić, żeby kontakt z Twoją Firmą był dla klienta pozytywnym i przyjemnym doświadczeniem, tak aby chciał powrócić w towarzystwie znajomych?
 12. Jak wywołać w umyśle Twojego klienta „top of mind” – sytuację, gdzie Ty i Twoje firma pierwsi przychodzicie na myśl gdy klient poszukuje produktu z Twojej branży?
 13. Jak wpłynąć na proces decyzyjny klienta, tak aby wybrał właśnie Twój produkt?
 14. Jak sprawić, aby Twoja Firma stała się dla klientów jedynym logicznym wyborem?
 15. Jak przekonać Twoich najbardziej opornych klientów?

Poznasz dokładne odpowiedzi na te oraz wiele, wiele innych ważnych dla Twojej sprzedaży pytań.


A teraz pomogę Ci w podjęciu właściwej decyzji:

Odpowiedz na 5 najważniejszych pytań, aby dowiedzieć się jak bardzo potrzebujesz tej wiedzy:

Aby pomóc Ci w łatwym podjęciu decyzji, przygotowałem 5 pytań o znaczeniu krytycznym dla Twoje przyszłości. Starannie przeczytaj każde z nich i szczerze odpowiedz:

 • Czy znasz jeszcze inny sposób niż szkolenie na poradzenie sobie ze zmiennym rynkiem: ochronę firmy, siebie, rodziny?
 • W jaki inny sposób obronisz się przed silną konkurencją?
 • W jaki inny sposób zagwarantujesz Twojej Firmie stabilizacje finansową i rozwój?
 • W jaki inny sposób zagwarantujesz sobie sukces, na który zasługujesz i którego pragniesz?
 • Jak zagwarantujesz dobrą przyszłość sobie i bliskim przy niestabilnym i nieprzewidywalnym rynku, gdy wszystko wokół się zmienia?

Przemyśl każde z powyższych pytań.


Produkt, który dla Ciebie mam, sprawi, że nie będziesz już musiał się nad tym zastanawiać!


Zapisz się na kurs! Zainwestuj jedyne 127 złotych, którymi zapewnisz sobie to co jest tak istotne w biznesie w burzliwych czasach kryzysu, jakie mamy obecnie - wiedzę niezbędną, aby odnieść sukces!


#############################################################
Gwarantujemy wzrost sprzedaży w Twojej firmie

29 godzin wiedzy, do której dostęp otrzymasz zaraz po opłaceniu tego kursu, setki razy, w przypadku małych i dużych firm, w Polsce i na świecie zwiększała sprzedaż o setki a czasami tysiące procent.

Dlatego jesteśmy na MILION PROCENT pewni, że Tobie również przynajmniej jedna z kilkudziesiąciu omawianych technik zagwarantuje tak duży wzrost sprzedaży, że inwestycja w to szkolenie będzie wydawała się zupełnie nieznaczącą kwotą.

Jesteśmy tak pewni, że dajemy Tobie

CAŁY MIESIĄC BEZWARUNKOWEJ
GWARANCJI SATYSFAKCJI

Jeśli w ciągu 30 dni od zakupu uznasz, że z jakiegokolwiek powodu to szkolenie nie pomogło Ci zwiększyć sprzedaży w Twojej firmie, napisz do nas - zwrócimy Ci wszystkie pieniądze bez wahania.

Tak, szkolenie „Niewidzialne Techniki Sprzedaży” jest dodatkowo objęte 100% gwarancją satysfakcji. Oznacza to, że możesz TYLKO ZYSKAĆ bez najmniejszego nawet ryzyka po Twojej stronie (dokładnie wyjaśnię to poniżej).

Osiągnij kilkadziesiąt do kilkuset procent wzrostu sprzedaży za ułamek jego wartości

Oferujemy Ci dzisiaj (ale tylko do 24 października) możliwość opłacenia udziału w szkoleniu, które (GWARANTUJEMY TO) będzie odpowiedzialne za kilkadziesiąt do kilkuset procentowy wzrost sprzedaży w Twojej firmie w ciągu najbliższego roku za ułamek jego ceny, ponieważ:

 1. Chcemy dotrzeć jedynie do poważnie zainteresowanych, zdecydowanych na sukces ludzi biznesu, którzy wdrożą te techniki i osiągną efekty. Nie poszukujemy tych, którzy chcą się tylko „dowiedzieć”. Czekamy zatem tylko na zdecydowanych i skłonnych do działania.
 1. Po drugie udostępnimy za niewielki ułamek rzeczywistej wartości szkolenie znane już na rynku korporacyjnym, kosztujące dla jednej firmy od ośmiu tysięcy złotych wzwyż. Nie możemy sobie pozwolić na to, aby zbyt wiele osób się o tym dowiedziało.

Mam nadzieję, że rozumiesz tę wyjątkową okazję, mam także nadzieję, że jeśli należysz do ludzi przedsiębiorczych i poważnie myślisz o Twojej przyszłości w biznesie – będziesz wiedział co należy zrobić.

Wyobraź sobie, że w pełnym kursie "Niewidzialne Techniki Sprzedaży" czeka się prawie 60 razy więcej tak wartościowej i praktycznej wiedzy.

Dlaczego ograniczamy dostęp?

Miej proszę świadomość, że 29 godzin szkolenia z wiedzy o sprzedaży według cen rynkowych powinno kosztować nie mniej niż 5-6 tysięcy złotych.

29 godziny wykładów to 5-6 dni szkoleniowe!

A to szkolenie jest dodatkowo oparte na doświadczeniach moich, osoby pracującej od 6 dla największych korporacji w Polsce oraz doświadczeniach Piotra Majewskiego, od 8 lat szkolącego małe i średnie firmy.

Zasady są proste:

możesz kupić dostęp do tego kursu

za mniej więcej połowę jego docelowej ceny,

ale tylko do 23:59 w piątek, 24.10.2008

Ale uwaga czy Ty masz jeszcze szansę zdążyć?

W sobotę zamkniemy sprzedaż i otworzymy ją za miesiąc lub później, gdy dopieścimy kurs graficznie i podniesiemy cenę o około 100%! To Twoja ostatnia szansa, aby załapać się na szkolenie "Niewidzialne Techniki Sprzedaży" w tak niskiej cenie.

Pamiętaj - ostatnim razem 55 osób kupiło ten kurs w 10 dni, z czego kilka osób zapłaciło nam ZANIM ogłosiliśmy ostateczną zawartość kursu!

Co powinieneś zrobić aby bardzo powiększyć szanse na Twój sukces?

Podejmij najkorzystniejszą decyzję

w tym roku i zapisz się na kurs

Niewidzialne Techniki Sprzedaży”

W przeszłości właściciele firm i szefowie sprzedaży czołgaliby się po rozbitym szkle aby mieć dostęp do tak radykalnych metod powiększenia sprzedaży!

W rzeczywistości niektóre wyjaśnione u nas techniki kosztują po kilkadziesiąt tysięcy złotych (i wiele, wiele więcej) gdy są realizowane jako indywidualne doradztwo sprzedażowe. Dzięki naszej pracy i kontaktom „Niewidzialne Techniki Sprzedaży” są dostępne (dla ograniczonej ilości uczestników) o kilka kliknięć stąd i jedynie za niewielki ułamek tej sumy!

Jeśli jesteś zainteresowany wypróbowaniem „Niewidzialnych Technik Sprzedaży” – mam dla Ciebie miła niespodziankę!

Ile jest warta dla Ciebie Twoja przyszłość? Ile jest warta GWARANCJA Twojego sukcesu finansowego w każdym biznesie, którym się zajmiesz? (Gwarantujemy, że działają w każdym – zostały zaobserwowane i przebadane w setkach firm w dziesiątkach branż. )

Gdybyś mógł dziś ZAKUPIĆ GWARANCJE Twojego Sukcesu Finansowego do końca życia – ile byłaby ona warta? 20 tysięcy? 50 tysięcy? 200 tysięcy złotych?

Dziś (i tylko do końca czerwca) możesz zakupić
GWARANCJE Twojego Sukcesu Finansowego
za jedyne 1297 złotych brutto.

Czy Twoja przyszłość finansowa jest dla Ciebie tyle warta?

Czy masz może inna alternatywę Twojego sukcesu? Czy ktokolwiek daje Ci taką samą, 30 dniową gwarancję satysfakcji, jak nasza?

Oto bowiem gwarancja, którą Ci dajemy: :

UWAGA: 100% GWARANCJA satysfakcji!

Gwarantujemy wzrost Twojej sprzedazy - albo zwracamy pieniadze!

Jeśli w ciągu 30 dni uznasz z jakiegokolwiek powodu, że nasze "Niewidzialne Techniki Sprzedaży" nie przyniosą Ci spodziewanych rezultatów – możesz zrezygnować, a my zwracamy pieniądze, pełna kwotę!

Pozwól nam wziąć CAŁE ryzyko tej transakcji na siebie – Ty nie ryzykujesz nic, ani złotówki!

Kurs prowadzili zamiennie Dariusz Świerk oraz Piotr Majewski:

dr Dariusz Świerk - więcej

Piotr Majewski - więcej

System „Niewidzialnych technik sprzedaży” powstał aby PODWOIĆ Twoje obecne wyniki jeśli tylko tego zapragniesz. A potem jeszcze raz PODWOIĆ. Systematycznie, bezpiecznie, bez niepotrzebnego ryzyka i przy minimum inwestycji.

Wypróbuj poznane techniki przez pełnych 30 dni. Jeśli w tym czasie nie uzyskasz pewności, że dzięki nim osiągniesz to czego pragniesz [tu sam określ TWOJĄ definicję sukcesu – w rozsądnych granicach] zwróć się do nas – a my zwracamy pieniądze. Pełną kwotę. Koniec, kropka.

Tak więc teraz czas na Twoją decyzję: złóż i opłać zamówienie. Nie zawiedziesz się - jesteśmy tego pewni.

Masz czat tylko do 23:59 w piątek 24.10.2008. Nigdy nie udostępnimy tego kursu w publicznej sprzedaży w tak niskiej cenie.

Dlatego powinieneś działać już teraz, natychmiast!

Pozdrawiam,
Dariusz Świerk
(i Piotr Majewski)

P.S. Spójrz, 30 dni od dziś będziesz mieć za sobą kolejny, taki sam albo nawet gorszy miesiąc albo będziesz na drodze do Twojej niezależności finansowej. Ty i tylko Ty decydujesz. Nie masz nic do stracenia, ponieważ chroni Cię 30-dniowa, bezwarunkowa GWARANCJA TWOJEJ SATYSFAKCJI albo zwracamy pieniądze. Proszę więc zamów i opłać natychmiast udział w kursie „Niewidzialne Techniki Sprzedaży” ponieważ możliwość złożenia zamówienia będzie dostępną jedynie przez kilka dni.

P.P.S. Jeśli z jakiegoś powodu nadal się wahasz, posłuchaj co mamy Ci do powiedzenia.

Złóż zamówienie:

Zapisy wstrzymane