Konsultacje z Piotrem Majewskim

Prawdopodobnie idziesz
w złym kierunku...

Do Piotrka na konsultacje jechałem bardzo pewny siebie, mieliśmy z moim dyrektorem IT bardzo konkretny projekt internetowy i wiedzieliśmy o nim - tak wtedy uważaliśmy - wszystko.

Jechaliśmy bardziej potwierdzić nasz plan aniżeli "dowiedzieć się czegoś nowego" NIE mówiąc o jakichkolwiek zmianach.

Teraz wiem że gdyby nie Piotrek i jego zmysł biznesowy projekt okazałby się kompletną klapą robiącą dużo szkód dla naszego biznesu stacjonarnego.

Teraz wdrażamy a właściwie już wdrożyliśmy Piotrka wersję i naprawdę jest to niesamowity zwrot.

Każdemu przedsiębiorcy szczerze rekomenduje indywidualne konsultacje z Piotrem Majewskim!

Marcin Matuszewski
www.intelektualnie.pl

Jeśli chcesz wystartować z biznesem, przenieść swój biznes na wyższy poziom, zacząć zarabiać na serwisie www lub przeprowadzić Mocne Uderzenie, w ciągu 5 godzinnych sesji dnia uchronię Cię zawczasu przed wszystkimi błędami i stworzę z Tobą strategię, z którą będziesz miał maksimum szans na sukces.

Pracuję w tej branży od jej początku, na moich materiałach szkolili się prawie wszyscy pozostali gracze, miałem przyjemność przeprowadzić jedne z największych Mocnych Uderzeń (Product Launch), oraz być największym partnerem lub konsultantem pozostałych. 

Wielokrotnie ustawiałem na właściwe, nieznane wcześniej, tory strategie biznesowe moich Klientów - niezależnie od tego czy byli początkujący, czy pracowali w jednej branży 15 lat. Nie raz patrzyłem na kompletnie zaskoczonych nową wiedzą dyrektorów marketingu wielkich, Polskich firm.

To jest propozycja WYŁĄCZNIE dla poważnych graczy, dla których inwestycja w to spotkanie nie oznacza pozbycia się wszystkich oszczędności. Jeśli do takich należysz i chcesz nie tylko osiągnąć swoje cele, ale zrobić to 10 razy szybciej albo z 10 razy lepszym rezultatem, skorzystaj z moich konsultacji.

pozdrawiam,
Piotr Majewski

W jakiej formie odbywają się konsultacje?

W 4 oczy (tylko przy wybraniu pakietu 5h), albo przez skype. Obie opcje są tak samo dobre, skype czasami jest lepszy ze względu na łatwiejszy dostęp do różnych danych w Twoim własnym biurze.

Jak często odbywają się kolejne sesje?

Decydują o tym Twoje postępy i możliwości. Po każdej sesji otrzymasz mnóstwo zadań do wykonania. Po ich wdrożeniu skontaktuj się ze mną, aby umówić kolejną sesję. Na zrealizowanie wszystkich sesji masz 12 miesięcy.

Czy konsultacje są nagrywane?

Ze względu na ilość przekazywanych przeze mnie informacji jest to konieczne. Konsultacje nagrywam niezależnie od tego czy prowadzone są w Gdańsku czy na skype. Nagranie video otrzymasz w ciągu 2 dni - zwykle następnego dnia.

Kto ma wdrożyć Twoje rady?

Ty, albo Twoi pracownicy albo wynajęty podwykonawca. Ponieważ napisałem od zera lub rozbudowałem kilka bardzo dużych systemów (impleBOT, Ekademia), pokażę Ci dokładnie (bez teorii) co, gdzie i jak. 

Często otrzymasz ode mnie instruktaże video, dzięki którym wykonasz niektóre czynności sam, albo ktoś inny będzie wiedział ja je wykonać. Wiele szybkich zadań wykonam dla Ciebie w trakcie konsultacji, ale bardziej czasochłonne opłaca się zlecić komuś innemu.

Skorzystaj z moich konsultacji:

Dołącz do Konsultacje z Piotrem Majewskim teraz!

Uzyskaj dostęp za 6150.00 PLN

Kliknij na przycisk powyżej, aby przejść do formularza