Strategia - godzinna analiza Kwestionariusza Strategii.

Strategia - godzinna analiza Kwestionariusza Strategii.

Analiza Kwestionariusza Strategii przez Skype 1-1 trwająca 1 godzinę.

W ramach usługi otrzymasz 13 stronnicowy Kwestionariusz Strategii do wypełnienia. Kwestionariusz zawiera proste i konkretne pytania, która ułatwią Ci określenie stanu Twojego biznesu oraz fundamentu nowej Strategii.

Po wypełnieniu Kwestionariusza, na co masz 6 miesięcy, umówimy się na rozmowę 1-1, podczas której omówimy dokładnie odpowiedzi. Otrzymasz konkretne sugestie co i jak zmienić i jaką strategię przyjąć, albo jakie informacje musisz jeszcze uzyskać, aby wybrać najlepszą strategię.

Zasady:

 1. Na zgłoszenie gotowości do analizy kwestionariusza masz 6 miesięcy od daty opłacenia usługi.
 2. Umówimy się w pierwszym pasującym obu stronom terminie - z wyłączeniem weekendów.
 3. Analiza odbędzie się via Skype, Zoom.us albo w ostateczności telefon.
 4. Otrzymasz nagranie analizy, które nie będzie przez nas udostępniane osobom trzecim.
 5. Od momentu zakupu masz 30 dni na prośbę o zwrot pieniędzy - pod warunkiem, że nie pobierzesz wcześniej Kwestionariusza ani nie odbędzie się spotkanie.

 • To jest prezent.

  Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

 • szt.
  1
 • Dostęp na 365 dni
 • Cena
  1 230,00 PLN
 • SUMA
  1 230,00 PLN
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Więcej informacji

* Rozumiem, że płacę za dostęp do usluga na okres 365 dni. Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą ustawowego prawa do zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od zakupu. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (IMPLE P.S.A.) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do Majewski Business Consulting Piotr Majewski i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności