Nagranie w Studio Gdańsk

usluga 2 h w studio

2583.00 PLN

Realizacja nagrania z użyciem telepromptera - sylwetka od pasa w górę na zielonym tle. 

W cenie:

  1. Podłożenie tła z oferty subskrypcji fotolia.com lub dostarczonego przez Ciebie, 
  2. Muzyki z oferty audiojungle.net
  3. Montaż.
  4. GRATIS: 30 minut na przygotowanie się w łazience (poprawienie make-up'u, fryzury, przebranie itd.), które nie jest wliczane do limitu. 
Wybierz czas nagrania (montaż w cenie):

  1. 2h w studio* - 2100 zł netto + VAT
  2. 3h w studio* - 3100 zł netto + VAT
  3. 4h w studio* - 4000 zł netto + VAT
  4. 5h w studio* - 5000 zł netto + VAT
  5. 6h w studio* - 6000 zł netto + VAT
* bezpieczne założenie dla większości osób to 4 razy więcej czasu w studio niż ma trwać docelowy materiał. Możliwe jest zrealizowanie szybciej, jeśli będziesz dobrze przygotowany/a, dobrze znał tekst i obyty z kamerą. Korekta tekstu, powtórki, zmiany na życzenie Klienta - są wliczane w czas pracy studio.

Dokupienie czasu w trakcie nagranie (tylko jeśli harmonogram na to pozwoli) kosztuje 1200 zł netto.

Oferta sprzedażowa

 Majewski Business Consulting
Sprzedawca / Administrator danych Majewski Business Consulting

Majewski Business Consulting Piotr Majewski
ul. Łańcucka 12a lok 8, 80-809 Gdańsk PL
0048502246045

Piotr Majewski
Trener Piotr Majewski

Łańcucka 12a/8, 80-809 Gdańsk PL
502246045

Wypełnij ten formularz i złóż zamówienie...

Następnie wybierzesz formę płatności

Twoje dane kontaktowe *    - Te pola są wymagane

@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Więcej informacji

* Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą prawa do zwrotu pieniędzy po wykonaniu usługi. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora (w tym opisanej wyżej) lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (Majewski Business Consulting Piotr Majewski) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. Polityce Prywatności.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do Majewski Business Consulting Piotr Majewski i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zgadzam się na przetwarzanie ww. danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego produktów i usług zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem EU o Ochronie Danych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. przez Majewski Business Consulting Piotr Majewski.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług w rozumieniu Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. od Majewski Business Consulting Piotr Majewski.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie telefonu i innych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego produktów i usług zgodnie z Art. 172 Ustawy Prawo telekomunikacyjne przez Majewski Business Consulting Piotr Majewski.

Następnie wybierzesz formę płatności

128-bit SSL Bezpieczne połączenie

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.