Jak zbudować biznes, który nie zniszczy Ci rodziny i zdrowia?

Jak zbudować biznes, który nie zniszczy Ci rodziny i zdrowia?

Jak zbudować biznes, który pozwala Ci pracować kiedy chcesz, jak chcesz i z kim chcesz. Biznes, który nie koliduje z Twoim życiem rodzinnym? Biznes, który nie zmusza Cię do wyrzeczeń, poświęceń i nie powoduje spięć w domu? Biznes, który finansuje, wspiera i umożliwia realizowanie Twoich pasji...

W ramach kursu otrzymasz dostęp do ponad godzinnego nagrania webinaru oraz możliwość uczestniczenia w jego przyszłych edycjach na żywo przez czas dostępu do kursu.


GWARANCJA SATYSFAKCJI

Na ten kurs obowiązuje 30 dniowa, bezwarunkowa gwarancja satysfakcji. Jeśli uznasz, że kurs nie był warty Twoich pieniędzy, napisz do nas w ciagu 30 dni od opłacenia dostępu, a otrzymasz 100% zwrotu zapłaconych pieniędzy.


 • Oferta sprzedażowa
 • To jest prezent.

  Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

 • szt.
  1
 • Dostęp na 365 dni
 • Cena
  47,00 PLN
 • SUMA
  47,00 PLN
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Twój Największy Problem Biznesowy

* Rozumiem, że płacę za dostęp do kursu na okres 365 dni. Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą ustawowego prawa do zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od zakupu. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (IMPLE P.S.A.) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do Ventureday P.S.A. i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności