Konsultacje z Piotrem Majewskim

Konsultacje z Piotrem Majewskim

Poniższa oferta skierowana jest wyłącznie do biznesów zarabiających na wiedzy lub takich, w których rozwój można oprzeć o marketing ekspercki.

Konsultacje wstępne - 5.000 zł + VAT

  1 całodzienne (ok 6h + obiad) spotkanie w Gdańsku.
  lub 1 spotkanie 3-4h w Gdańsku + 1-2h online (Zoom.us / Skype)

  Czas na zrealizowanie: 12mc
  Celem konsultacji wstępnych jest ustalenie planu i zakresu wdrożenia zmian w istniejącym i dochodowym biznesie - takim, który jest w stanie zainwestować 250 tysięcy złotych lub więcej w ciągu najbliższych 12-24 mc. w rozwój oparty o marketing ekspercki.
  W przypadku nowych biznesów, konsultuję wyłącznie projekty z zabezpieczonym budżetem na najbliższe 24 miesiące przekraczającym 1 milion złotych.
  Każdy biznes/pomysł na biznes może 1 raz skorzystać z konsultacji wstępnych.

Konsultacje/wdrożenie docelowe - od 250.000 zł + VAT

  Czas na projektu 12-24mc
  Zakres i budżet ustalany jest podczas konsultacji wstępnych.
  W minimalnym budżecie 250 tysięcy zł mogą zawierać się pieniądze na reklamę.
Konsultacje są nagrywane, abyś mógł je sobie powtarzać. Nagrania NIE są udostępniane osobom trzecim i mogą być przez nas skasowane na Twoją prośbę, gdy tylko skopiujesz je na swój dysk.

W przypadku spotkania na żywo:
 • min. czas trwania to 3h
 • dalej niż 20 km od Gdańska, zostaną doliczone dodatkowe koszty za przejazd i ew. nocleg - wg. indywidualnych ustaleń

 • Oferta sprzedażowa
 • To jest prezent.

  Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

 • godz.
  125
 • Cena
  153 750,00 PLN
 • Kupon
  Kupon Pakiet125h
  -73 750,00 PLN
 • SUMA
  Najniższa cena w ost. 30 dniach 80 000,00 PLN
  Cena 1 godz. 640,00 PLN
  80 000,00 PLN
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Więcej informacji

* Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą ustawowego prawa do zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od zakupu. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (IMPLE P.S.A.) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do Majewski Business Consulting Piotr Majewski i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności