Formularz

MAKE the CHANGE - kurs online

Zbuduj zautomatyzowany, powtarzalny i skalowalny biznes w oparciu o model CAPS^2

W ramach kurs:

 1. Otrzymasz 16 godz. wykładów video nt. każdego elementu modelu strategicznego CAPS^2™ autorstwa Piotra Majewskiego
 2. Poznasz dokładnie elementy składowe każdego z 5 etapów:
  1. Jak stworzyć Fundament Strategii?
  2. Jak pozyskiwać Klientów zamiast kupujących?
  3. Jak budować Autorytet zamiast generować szum?
  4. Jak zwielokrotnić Profity z Klientów zamiast pauzować ich potencjał?
  5. Jak uzyskać Separację i Skalę w biznesie zamiast stresu i szarpaniny?
 3. Otrzymasz ćwiczenia do każdego z 5 etapów kursu - ich wypełnienie pozwoli Ci udokumentować kompletną strategię dla Twojego biznesu.
 4. Otrzymasz dostęp do wszystkich wymienionych materiałów na 1 rok (365 dni).

Gwarancja Satysfakcji Organizatora:

Jeśli w ciągu 30 dni od opłacenia kursu uznasz, że nie spełnia on Twoich oczekiwań, napisz do nas, a zwrócimy Ci pieniądze. Aby gwarancja została uznana, możesz otworzyć nie więcej niż 20% wszystkich wykładów.

Znajdujące się w formularzu zrzeczenia się ustawowego prawa do zwrotu w związku z uruchomieniem kursu przed 14 dniem od zakupu nie anuluje powyższej gwarancji.
 • KURS: MAKE the CHANGE - kurs online
 • Oferta sprzedażowa
 • To jest prezent.

  Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

 • os.
  1
 • Dostęp na 365 dni
 • Cena
  587,00 PLN
 • SUMA
  587,00 PLN
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Więcej informacji

* Rozumiem, że płacę za dostęp do kursu na okres 365 dni. Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą ustawowego prawa do zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od zakupu. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (IMPLE P.S.A.) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do Ventureday P.S.A., Majewski Business Consulting Piotr Majewski i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności