Magazyn Czas Na Strategię

Jak wdrożyć strategię, odseparować się od działalności operacyjnej i przygotować biznes na skalowanie?

UWAGA: Roczna subskrypcja magazynu jest zawarta w kursie MAKE the CHANGE.

W ramach płatnej subskrypcji magazynu Czas Na Strategię otrzymasz:

 1. Newsletter e-mail z pełnymi esejami w treści - ok. 15 esejów miesięcznie
 2. Dostęp do pełnych esejów online na www.majewsbkic.pl/akademia (musisz być zalogowany).
 3. Prywatny podcast do słuchania w ulubionej aplikacji albo online - każdy esej to odcinek, zobacz demo podcastu
 4. Raz w miesiącu przygotowany miesięcznik (zobacz przykładowy numer) z zebranymi wszystkimi esejami do wygodnego czytania
  1. w formacie EPUB do czytania w Twoim ulubionym czytniku lub urządzeniu mobilnym.
  2. w formacie PDF do wydrukowania lub czytania na komputerze
Magazyn Czas Na Strategię - demo
Formularz
 • KURS: Magazyn Czas Na Strategię
 • To jest prezent.

  Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

 • os.
  1
 • Dostęp na 365 dni
 • Cena
  127,00 PLN
 • SUMA
  127,00 PLN
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Więcej informacji

* Rozumiem, że płacę za dostęp do kursu na okres 365 dni. Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą ustawowego prawa do zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od zakupu. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (IMPLE P.S.A.) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do Ventureday P.S.A., Majewski Business Consulting Piotr Majewski i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności